7/24 SERVİS & DESTEK 0850 430 1875

Vi̇essmann Kli̇ma Servi̇si̇

Viessmann Bursa Servisi olarak Viessmann Klima Servisi Bursa için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Viessmann cihazlarınızda yaşayabileceğiniz sorunları önceden tespit eden daha hızlı ve sorun yaşamadan çözüm üreten bir servisiz.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. Cihazınızdaki aynı problem çözülene kadar ücretsiz klima servis ve onarım hizmeti alabilirsiniz.


GARANTİLİ VIESSMANN KLİMA SERVİSİ 

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Bursa Viessmann Klima Tamircisi, Bursa Viessmann Klima Ustası, Bursa Viessmann Klima Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

- Klima bakımı ne zaman yapılmalı ?
- Klima neden gürültülü çalışıyor ?
- Klima çalışıyor fakat ısıtma ve soğutma yapmıyor ?
- Klima sesli çalışıyor ? 
- Klima sigorta attırıyor ?
- Klima iç ünitesi su akıtıyor ?
- Klima çalışınca sigorta atıyor ?
- Klima uzaktan kumanda ile çalıştırılamıyor ?
- Klima sadece ısıtıyor veya sadece soğutuyor ?
- Dış ünite gerektiğinden daha fazla gürültülü çalışıyor ?
- İç ünite fazlasıyla gürültülü çalışıyor ?
- Klima neden su akıtıyor ? gibi soru ve sorunlarınız için günün her saatinde sizlerin hizmetinizdeyiz.

Viessmann Klima tamir fiyatları, viessmann klima bakım fiyatları veya viessmann klima servis fiyatları için hemen bizi arayınız. 

Viessmann Klima Servisi Bursa olarak klima servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

Acil ve tüm klima bakım, klima onarım, klima arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz. En uygun en ekonomik fiyatlarla viessmann klima bakımı, viessmann klima onarımı, viessmann klima servisi, viessmann klima tamiri için 7/24 haftanın her günü her saatinde hizmetinizdeyiz.7/24 Servis & Destek
TIKLA ARA